Жіноча консультація надає амбулаторну лікувально-профілактичну, акушерсько-гінекологічну допомогу населенню.  У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі акушери-гінекологи, які володіють новими методиками і сучасними технологіями діагностики та лікування різних гінекологічних захворювань і ускладнень, забезпечують диспансерне спостереження за вагітними та породіллями. 

Для зручності пацієнтів та економії часу організовано попередній запис за телефонами: 51-12-61, 51-12-63; електронний запис (при наявності у пацієнта власного логіна та пароля)

Створені комфортні умови для відвідувачів.

 

Досвідчені лікарі і акушерки можуть кваліфіковано відповісти на всі питання майбутніх мам, надати необхідні рекомендації, призначити необхідне лікування.

Працює кабінет планування сім’ї, де надається консультативна та лікувальна допомого жінкам з непліддям, не виношуванням вагітності.
Тут ви можете отримати відповіді по питанням сучасної контрацепції.

Кваліфіковані спеціалісти кабінету патології шийки матки проводять діагностику, лікування захворювань шийки матки та піхви за сучасними технологіями, що дає можливість профілактувати онкологічні захворювання

 

Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Буран Валентина Василівна, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Графік роботи 

Жіноча консультація: понеділок – п’ятниця:  з 8-00  до 20-00

субота: черговий лікар  з 9-00 до 14-00

Стаціонарні відділення: цілодобово.

КНП Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1

Поштова адреса: 21021, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 98

Телефон : 0432 51-11-08 Факс : 51-12-64

Електронна адреса: polbud1@ukr.net

Розробка вебсайту - студія "Webhit"