Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1 надає амбулаторну та стаціонарну акушерсько-гінекологічну допомогу.

Пологовий будинок має вищу акредитаційну категорію та статус "Лікарня доброзичлива до дитини".
В складі пологового будинку – жіноча консультація з денним стаціонаром, клініко-діагностична лабораторія та стаціонарні відділення: пологове, відділення новонароджених, відділення патології вагітних, гінекологічне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Жіноча консультація надає амбулаторну акушерсько-гінекологічну допомогу. У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі акушери-гінекологи, які володіють новими методиками і сучасними технологіями діагностики та лікування різних гінекологічних захворювань і ускладнень, забезпечують диспансерне спостереження за вагітними та породіллями.

В жіночій консультації працюють спеціалізовані кабінети планування сім᾽ї, патології шийки матки, кабінет ультразвукової діагностики, які оснащені сучасним обладнанням.
Лікування гінекологічних хворих та вагітних, які не потребують цілодобового спостереження, проводиться в умовах денного стаціонару.


Пологове відділення  є найпотужнішим серед рододопоміжних закладів області  та приймає найбільшу кількість пологів, як в місті, так і в області.

Наш пріоритет – максимальна безпека матері та дитини зі збереженням фізіологічного перебігу пологів та післяпологового періоду.

Персонал відділення цілодобово надає фахову практичну та теоретичну підтримку, піклується про створення зручних та комфортних умов.В післяпологовому  періоді жінка може перебувати разом з членами своєї сім’ї в окремих палатах підвищеного комфорту.

У відділенні новонароджених працюють досвідчені лікарі педіатри-неонатологи та високопрофесійні медичні сестри, які супроводжують вашу   дитину від народження до виписки: надають  медичну допомогу в  пологовій  залі  та  в післяпологовому періоді,  консультують  по питанням  грудного  вигодовування та вакцинації, навчають  молодих  батьків догляду за немовлям.

У відділені патології вагітних надається допомога жінкам із екстрагенітальною та акушерською патологією. Здійснюється верифікація діагнозу, дообстеження, вироблення тактики ведення вагітності та пологів.

У гінекологічному відділенні цілодобово надаються всі види невідкладної та планової медичної допомоги, консервативного та оперативного лікування для гінекологічних хворих та жінок з ускладненою вагітністю в терміні до 22 тижнів.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює висококваліфікована команда, яка готова цілодобово надати медичну допомогу на будь-якому етапі. Післяопераційні хворі, вагітні та породіллі, що потребують посиленого нагляду, перебувають у відділенні до стабілізації стану. Відділення забезпечене сучасним обладнанням для надання планової та невідкладної медичної допомоги. В практику впроваджені інноваційні методи знеболення та лікування.

Клініко-діагностична лабораторія забезпечує планове та ургентне обстеження як амбулаторних, так і стаціонарних хворих.


Колективи відділень та функціональних підрозділів, очолювані висококваліфікованими завідувачами, спрямовують свою роботу на покращення якості надання медичної допомоги, впровадження сучасних методів діагностики та лікування, поліпшення умов перебування пацієнтів.
Пологовий будинок  співпрацює зі страховими компаніями. На вибір пацієнта  пропонуються страхові програми надання медичної допомоги.


На базі пологового будинку працює кафедра акушерства та гінекології Вінницького Національного медичного університету ім. М.І.Пирогова. На кафедрі проводиться навчання студентів університету. Співробітники кафедри тісно співпрацюють  з колективом пологового будинку в наданні медичної допомоги, впровадженні нових методів діагностики та лікування, в проведенні навчальних заходів.


 

Також ви можете краще ознайомитись з нашим пологовим будинком та спеціалістами які в ньому працюють натиснувши на ці посилання та переглянувши відео  :

Діяльність КНП "Міський клінічний пологовий будинок" №1. Лінія здоров'я                                           Жіноча консультація ВМКПБ №1. Лінія здоров'я

Міський клінічний пологовий будинок №1. Олена Астахова. Лінія здоров'я                                           Діяльнісь пологового відділення ВМКПБ №1. Лінія здоров'я

                                                                                                                           Діти новорічної ночі 2020

Графік роботи 

Жіноча консультація:0976727657 (Киевстар) понеділок – п’ятниця:  з 8-00  до 18-00

субота: черговий лікар  з 9-00 до 14-00

 

Стаціонарні відділення: цілодобово.

КНП Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1, Код ЄДРПОУ: 05484445

Поштова адреса: 21029, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 98

Телефон : 0432 56-00-17 

Електронна адреса: polbud1@ukr.net

Розробка вебсайту - студія "Webhit"